Jsme rodinná firma s dlouholetou vášní pro chov arabských koní a exotického ptactva. Jsme součástí řady významných celosvětových projektů na záchranu či ochranu zvířat a navrácení do jejich přirozeného prostředí. Naši partneři jsou zejména soukromí chovatelé, zoologické zahrady, záchranná centra a veterinární instituce.

Od roku 2018 jsme výhradní český a slovenský dovozce krmiv firmy Psittacus Catalonia a jejich exkluzivních značek PSITTACUS, SERINUS, WILDIETS a COLOMBAE. Moc dobře totiž víme, že kvalitní krmivo je základní hybatel a ukazatel kvality chovu. S firmou Psittacus Catalonia neustále vyvíjíme nové výživové formule a naše chovatelská centra tyto směsi dlouhodobě testují.

Nabízíme revoluční a exkluzivní krmiva pro chov a odchov exotických ptáků, zejména papoušků, drobného ptactva, holubů, plodo/hmyzožravých ptáků a plameňáků. Uspokojí požadavky nejnáročnějších chovatelů, kteří opravdu ocení kvalitní krmení. Na každou ingredienci klademe obrovský důraz a používáme pouze BIO produkty. K výrobě nepoužíváme GMO a plody palmy olejné (Elaeis guineensis) byly použity jen u papoušků, kteří se jimi přirozeně živí.

 

Nepodporujeme cílený ruční odchov. Když už je nezbytný, dokrmujte jako profesionálové.

Nad 200 € zdarma

Objednávku nad uvedenou hodnotu máte dopravu zdarma.

Výhradní distributor CZ, SK a PL

Nabízíme velkoobchodní tak maloobchodní spolupráci

Mnohaleté zkušenosti z našeho chovu

Aplikujeme znalosti problematiky do naší každodenní činnosti

[layerslider_vc id=”16″]

Aktuality

petcenter

Krmiva Psittacus nově ve vybraných prodejnách kamenných prodejen PetCenter

Od října 2022 najdete naše exkluzivní krmivo pro papoušky ve vybraných prodejnách síti PetCenter. Seznam zde. Prodávané produkty v kamenných prodejnách zahrnují zejména klidové, dietní granule, směs pro andulky a vaječnou míchanici. Pro maximální profesionální přístup prodejců a spokojenost našich zákazníků se účastníme každý měsíc školení prodejců, kde naší pracovníci edukují prodejce nejen o prodeji…
nahled

Jacobo Lacs z Panamy v České Republice aneb seminář svět papoušků a lidí

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost poslechnout si odborné přednášky o chovu papoušků v sobotu 17. 9. v Hluboké nad Vltavou. Seminář bude příležitostí k setkání se s přáteli se stejným zájmem z celé České republiky. Přednášky zahraničních hostů budou přeloženy do českého jazyka. PŘIHLÁŠKY NA www.seminar.papousci.com Přednášející: Jacobo Lacs (Panama) MVDr. Helena Vaidlová (ČR) Luboš…
275441578_10216943046727195_6106066947125666039_nahled

Pomáháme jim přežít !

Podpůrné stanovisko UCSZOO ukrajinským zoologickým zahradám. V pondělí 7.3. 2022 bylo zasláno z našeho skladu x druhů krmiva do varšavské Zoo přes nadaci Panda Foundacion, které budou součásti zásilky pro ukrajinské Zoo. Jsme v tom společně!

Doporučujeme

Naši partneři

🤝

Seznam našich partnerů najdete ZDE

Nově v prodeji
v kamenných prodejnách

Petcenter.cz

Seznam prodejen najdete ZDE