Jsme rodinná firma s dlouholetou vášní pro chov arabských koní a exotického ptactva. Jsme součástí řady významných celosvětových projektů na záchranu či ochranu zvířat a navrácení do jejich přirozeného prostředí. Naši partneři jsou zejména soukromí chovatelé, zoologické zahrady, záchranná centra a veterinární instituce.

Od roku 2018 jsme výhradní český a slovenský dovozce krmiv firmy Psittacus Catalonia a jejich exkluzivních značek PSITTACUS, SERINUS, WILDIETS a COLOMBAE. Moc dobře totiž víme, že kvalitní krmivo je základní hybatel a ukazatel kvality chovu. S firmou Psittacus Catalonia neustále vyvíjíme nové výživové formule a naše chovatelská centra tyto směsi dlouhodobě testují.

Nabízíme revoluční a exkluzivní krmiva pro chov a odchov exotických ptáků, zejména papoušků, drobného ptactva, holubů, plodo/hmyzožravých ptáků a plameňáků. Uspokojí požadavky nejnáročnějších chovatelů, kteří opravdu ocení kvalitní krmení. Na každou ingredienci klademe obrovský důraz a používáme pouze BIO produkty. K výrobě nepoužíváme GMO a plody palmy olejné (Elaeis guineensis) byly použity jen u papoušků, kteří se jimi přirozeně živí.

 

Nepodporujeme cílený ruční odchov. Když už je nezbytný, dokrmujte jako profesionálové.

Doporučujeme

Aktuality

IMG-9502 - kopie

Malá pomoc ZOO Zlín

Velikonoční nadílka. Do třetice všeho dobrého. Společně s Vaškem (kurátor ptáků) a paní Veronikou (hlavní krmivář). Škoda že přes roušky nejdou vidět naše úsměvy . Držte se ZOO Zlín.
nahled 3

Soutěž s Nowa Exota – reklamní loterie produktů PSITTACUS

Vymysleli jsme pro vás společně s Nowa Exota soutěž v hodnotě 2000€. Máte jedinečnou šanci získat krmivo z řad Psittacus Catalonia. Vše potřebné najdete ve videu. Neváhejte a zapojte se i vy! 

IMG-2236

POMOC Záchranné stanici Bartošovice

Díky naší zákaznici Terezce Smetanové jsme podpořili Záchrannou stanici a Dům přírody Poodří, Bartošovice.

Nad 150 € zdarma

Objednávku nad uvedenou hodnotu máte dopravu zdarma.

Výhradní distributor CZ, SK a PL

Nabízíme velkoobchodní tak maloobchodní spolupráci

Mnohaleté zkušenosti z našeho chovu

Aplikujeme znalosti problematiky do naší každodenní činnosti